Beata Adamczyk- 5-6 LATKI

O naszej grupie

SERDECZNIE  WITAMY NA NASZEJ STRONIE

W tym roku szkolnym jest 24 dzielnych przedszkolaków. Trzynaścioro z nas to sześciolatki a jedenaścioro to pięciolatki.

Przedszkole to nasz drugi dom. Tu czujemy się bezpiecznie i swobodnie. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie , dostrzeżenia innych i otaczającego nas świata.

Każdy nasz dzień w przedszkolu to nowa przygoda wypełniona ciekawymi zabawami i nauką. Uwielbiamy zabawy ruchowe w sali i na placu przedszkolnym. Chętnie śpiewamy, tańczymy i malujemy. W naszej grupie nikt się nie nudzi i nie marudzi. Kreatywność i głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza. Po wakacjach część z nas rozpocznie nowy etap edukacji w szkole. Napewno pójdziemy do niej z pełnym plecakiem wiedzy i odwagą w naszych dziecięcych sercach.

Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę.

Sala:
Telefon: